درباره ما

گروه صنعتی لئون و فاضل

سازنده و تولید کننده دستگاه های لونا پارکی

بعنوان با سابقه ترین سازنده و تولید کننده لوازم شهربازی با سه دهه تجربه ، آمادگی خود را جهت مشاوره ، طراحی ، ساخت و نصب جدیدترین و مدرنترین دستگاههای روباز و سالنی شهر بازی طبق دانش و فناوری روز دنیا با مرغوب ترین لوازم و مطابق با استاندارد تدوین شده از طرف اداره محترم استاندارد ایران اعلام میدارد .

پروژه های داخلی

دریاچه خلیج فارس، سورتمه پارک درخشان ، پارک امید شرق ، پارک سرآسیاب ، پارک هروی و … در تهران. پارک ملت، پارک وحدت و … در مشهد مقدس و اکثر توابع استان خراسان اهواز، دزفول. پارک ملت، پارک دراک، هپی لند، و … در شیراز، تبریز، اصفهان، ماکو، کاشان، کرمان، شوش دانیال، پارک لاله، پارک ابن سینا و … در اراک، رفسنجان، پارک اردکان و پارک شادی یزد، شوشتر، قم، شهربازی گرکان، شهربازی گنبد، پارک سرپوشیده ملاصدرا و پارک سرپوشیده ستاره درخشان در کرج.

پروژه های بین المللی

پارک ها و شهربازیهای معتبر در  ارمنستان، کردستان، عراق، داغستان ابوظبی، قطر و افغانستان با محصولات این واحد صنعتی تجهیز و راه اندازی گردیده اند.

فاضل آهویی

مدیر عامل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.